شرایط و قوانین کامین مارکت

قوانین عمومی

 • تمامی کالاها و خدمات وب سایت و فروشگاه کامین مارکت , حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات تولید و نشر محتوای آنلاین می باشد .
  مسلما رعایت قوانین در وب سایت کامین مارکت دو جانبه بوده و کاربران نیز مختار به پذیرش و به تبع آن موظف به رعایت قوانین حاکی و جاری که در این صفحه به نگارش در آمده است می باشند . بدیهی است دستورات و تغییرات جدید که از سوی مراجع ناظر ابلاغ می شود نیز در همین صفحه اعمال و به روز خواهد گردید .
 • قوانین ارائه محصولات و خدمات کامین مارکت
 • ۱ – تمامی محصولات عرضه شده در وب سایت کامین مارکت دارای مجوز رسمی و تاییدیه های لازم از وزارت بهداشت , درمان و آموزش پزشکی می باشد .
  ۲ – وب سایت کامین مارکت از فروش هرگونه دارو و محصولی که عرضه آن نیاز به ارائه نسخه پزشک دارد معذور است .
  ۳ – تمام محصولات عرضه شده در وب سایت کامین مارکت اصل و دارای تاریخ انقضا می باشد . کامین مارکت تضمین می نماید هیچگونه محصول جعلی و فاقد اعتبار از کمپانیهای سازنده را عرضه نخواهد کرد .
  ۴ – تمامی محصولات دارای قیمت مصرف کننده می باشند که به صورت آنلاین توسط وب سایت کامین مارکت به روزسانی می شود .
 • قوانین خرید و ارسال سفارش
 • ۱ – کامین مارکت موظف به تهیه و ارائه پیش فاکتور فروش قبل از نهایی شدن پروسه فروش می باشد .
  ۲ – پس از ثبت خرید کارشناسان فروش کامین مارکت جهت تایید نهایی و هماهنگیهای لازم با مشتری تماس میگیرند . همچنین تمام مراحل خرید بوسیله ارسال اس ام اس به مشتری اطلاع رسانی خواهد شد .
  ۳ – کاربر امکان سفارش محصولاتی که فاقد موجودی می باشند را نخواهد داشت و کامین مارکت هیچگونه مبلغی را بابت سفارش موقت یا رزرو محصول دریافت نخواهد کرد .
  ۴ – کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد .
  ۵ – ارسال سفارشات مطابق با درخواست مشتری و اخذ هزینه های مربوطه می باشد . سفارشات شهر تهران که بوسیله پیک موتوری ارسال می شوند کمتر از ۵ ساعت خواهد بود , همچنین مدت زمان ارسال سفارشات پستی بر عهده شرکت پست و یا سایر شرکتهای حمل و نقل می باشد .
 • کاربران و حریم شخصی
 • ۱ – عضویت در وب سایت کامین مارکت رایگان می باشد
  ۲ – کامین مارکت موظف به حفظ و مراقبت از اطلاعات شخصی کاربران می باشد و به هیچ وجه قادر به انتشار داده های کاربران اعم از اطلاعات شخصی , سوابق خرید و پیغامهای خصوصی کاربران نخواهد بود .
  ۳ – حفظ و نگهداری از کلمه عبور بر عهده کاربر است و کامین مارکت هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده افراد غیر از کلمه عبور کاربر را بر عهده نمیگیرد .
  ۴ – کامین مارکت حق استفاده تجاری و یا تبلیغاتی از شماره تماس کاربر ندارد و صرفا اطلاع رسانی بنا بر درخواست رسمی کاربر در وب سایت کامین مارکت خواهد بود .
 • قوانین استفاده و انتشار مجدد از مطالب کامین مارکت
 • استفاده از مطالب وب سایت کامین مارکت ( اطلاعات محصول , مقالات , نظرات و غیره … ) تنها با ذکر منبع و درج لینک مستقیم به صفحه مطلب ( نه صفحه اصلی کامین مارکت ) امکان پذیر است . بدیهی هر گونه استفاده از مطالب وب سایت که خارج از قوانین ذکر شده باشد غیر مجاز و پیگرد قانونی وب سایت را به همراه خواهد داشت .
 • نظرات کاربران و انتشار آن
 • ۱ – هیچ نظر , نقد و یا مطلبی از سوی کاربران در کامین مارکت امکان انتشار آنی و بدون نظارت مسئولین مربوطه را نخواهد داشت .
  ۲ – مطالبی که ناقض قوانین کشوری و یا مضمونی خلاف عفت عمومی داشته باشد حذف و انتشار آن در وب سایت جلوگیری به عمل خواهد آمد .
  ۳ – نظرات و نقدهایی که حاوی توهین و یا تخریب شخصیت سایر کاربران را داشته باشد نیز حذف و غیر قابل انتشار خواهد بود .
  ۴ – مطالب عنوان شده توسط کاربران نظرات و دیدگاههای شخصی کاربر بوده و کامین مارکت هیچگونه مسئولیتی در قبال تایید یا عدم تایید آن نخواهد پذیرفت .
  ۵ – کاربران موظف به درج نام و نام خوانوادگی خود در هنگام ثبت نظرات در وب سایت کامین مارکت هستند .
  ۶ – مسلما کامین مارکت حق پیگیری و قانونی کاربران خاطی و ناقض قوانین وب سایت را برای خود محفوظ می داند .
 • جشنواره و فروش ویژه
 • ۱ – کامین مارکت بر اساس طرحهای تشویقی و سیاستهای جلب رضایت کاربران می تواند اقدام به طراحی و برگزاری جشنواره و انواع فروش ویژه در وب سایت کامین مارکت نماید .
  ۲ – برگزاری هر جشنواره مطابق با قوانین وضع شده آن جشنواره خواهد بود که در صفحه مربوطه به صورت کامل اطلاع رسانی خواهد گردید .
  ۳ – زمان برگزاری و خدمات هر جشنواره بر اساس تصمیم مجموعه کامین مارکت بوده و وب سایت می تواند در صورت لزوم برگزاری جشنواره ها را به تعویق انداخته یا لغو نماید .